Pompy przemysłowe - polecane strony

Pompy przemysłowe All-Pumps - www.all-pumps.pl

Pompy przemysłowe All-Pumps

All-Pumps jest firmą dostarczającą pompy przemysłowe wszystkich typów - między innymi pompy membranowe, krzywkowe, śrubowe, magnetyczne, zębate, perystaltyczne, i wirowe. Oferujemy pompy procesowe, spożywcze, chemiczne, dozujące renomowanych producentów. All-Pumps dostarcza również części zamienne do wszystkich typów pomp.

Pompy wirowe - www.pompywirowe.pl

Pompy wirowe

All-Pumps dostarcza pompy wirowe: magnetyczne, samozasysające, procesowe, spożywcze i farmaceutyczne, pompy wirowe do zastosowań pomocniczych, pompy wirowe elektryczne i spalinowe. Dostarczane przez All-Pumps pompy o sprzężeniu magnetycznym stosowane są do cieczy żrących, abrazyjnych, z zawartością cząstek stałych, toksycznych oraz wybuchowych.

Pompy membranowe - www.pompymembranowe.pl

Pompy membranowe

All-Flo - pompy membranowe. Proponujemy pompy membranowe metalowe, tworzywowe (PE i PTFE), pompy membranowe chemoodporne, pompy membranowe sanitarne (spożywcze), pompy membranowe w wykonaniach specjalnych spełniające wymagania ATEX.

Pompy krzywkowe - www.pompykrzywkowe.pl

Pompy krzywkowe All-Pumps

Pompy krzywkowe. Wysokie wymagania higieniczne oraz duże obciążenie pracą oraz kontakt z agresywnymi mediami powodują, że naturalnym i opłacalnym wyborem są pompy krzywkowe. Wysoka żywotność pomp krzywkowych oraz niskie koszty eksploatacji i łatwość czyszczenia to klucz do ich sukcesu w tak wymagających branżach jak przemysł spożywczy, farmacja i produkcja kosmetyków.

Pompy wyporowe - www.pompywyporowe.pl

Pompy wyporowe All-Pumps

Pompy wyporowe z rotującym tłokiem charakteryzuje higieniczność (pompa posiadają certyfikat higieniczności); możliwość mycia w układzie CIP i SIP, delikatny transport cieczy podatnych na ścinanie, spienianie, z zawartością części stałych których nie można zniszczyć, tłoczą ciecze o bardzo dużej lepkości i gęstości, możliwe bardzo wysokie ciśnienie tłoczenia do 34 bar w niektórych modelach, temperatura pracy pompy do 150°C w standardzie, możliwe wyższe temperatury, możliwa praca „na sucho” bez medium dla uszczelnień spłukiwanych.

Pompy wrzecionowe - www.pompywrzecionowe.pl

Pompy wrzecionowe All-Pumps

Przedstawiamy dwu- i trójwrzecionowe pompy śrubowe do pompowania olejów lub innych płynów o różnym stopniu smarowności. Pompy wrzecionowe są pompami o napływie jednostrumieniowym, samozasysające, o wysokiej wydajności, pracujące szczególnie cicho oraz z możliwością regulacji obrotów poprzez zastosowanie falowników. Pompy te charakteryzują się bardzo wysoką sprawnością. Medium jest przemieszczane ciągle, praktycznie bez pulsacji, turbulencji, zmian struktury medium, nie traci właściwości smarnych

Pompy dla przemysłu spożywczego - www.pompyspozywcze.pl

Pompy spożywcze All-Pumps

Firma All-Pumps jest dostawcą pomp przemysłowych w wykonaniach higienicznych (sanitarnych). Oferowane pompy spożywcze posiadają wszelkie wymagane prawem atesty potwierdzające możliwość ich zastosowania przy produkcji żywności. Oferujemy między innymi pompy do czekolady, pompy do mleka i przetworów mlecznych, pompy do mielonego mięsa i wiele innych

Pompy dla przemysłu chemicznego - www.pompychemiczne.com.pl

Pompy chemiczne All-Pumps

Firma All-Pumps jest dostawcą pomp przemysłowych odpornych na działanie substancji chemicznych. Oferujemy pompy do kwasów, zasad, soli, rozpuszczalników, estrów, ketonów, jednym słowem dla wszystkich substancji, które każdą zwykłą pompę zniszczyłyby w bardzo krótkim czasie. Pompy chemoodporne All-Pumps są rozwiązaniem, które pozwoli zapomnieć o destrukcyjnym działaniu związków chemicznych.

Pompy wirnikowe - www.pompywirnikowe.pl

Pompy śrubowe All-Pumps

Pompy wirnikowe wykonane z materiałów zatwierdzonych do kontaktu z półproduktami i gotową żywnością. Pompy Bombas Yunk posiadają certyfikaty FDA (certyfikat amerykański uznawany w Unii Europejskiej ) lub PZH. Pompy wirnikowe sanitarne są wyposażone w odpowiednie przyłącza pozwalające na higieniczne i błyskawiczne podłączenie pompy do instalacji pompowej. Dodatkowo wirnikowe pompy spożywcze posiadają konstrukcję pozwalającą na czyszczenie pompy w układzie CIP a w szczególnych przypadkach sterylizację parą.

Pompy dwuśrubowe - www.pompydwusrubowe.pl

Pompy wirnikowe All-Pumps

Pompy dwuśrubowe HYGHSPIN są stworzone na potrzeby przemysłu spożywczego i napojów oraz przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Są przeznaczone do pompowania cieczy wodnistych jak i bardzo lepkich, posiadają wysoką zdolność do samozasysania, tłoczą ciecze z wtrąceniami włóknistymi i stałymi charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie.


This site uses Thumbshots previews
© All-Pumps     |   zastrzeżenia   |   webmaster: it@all-pumps.pl